חברת "אורן משי" המפעילה את אתר "מאפית אורן משי" פועלת מתוך מחויבות להגן על פרטיות המשתמש ומשקיעה כל מאמץ נדרש וכל משאב אפשרי על מנת לוודא ולהבטיח את חיסיון פרטיהם של הגולשים ולאפשר להם גלישה מאובטחת באתר החברה.
באתר מוטמעת הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר הקיימת ברשת האינטרנט בכלל ובאתריה בפרט וזאת כחלק בלתי נפרד מתפיסתנו כמי שאמורים לספק לגולשים שלנו ביטחון מלא בכך כי השימוש בכל משאבי הידע הקיימים בו ייעשה כחוק.
המידע המובא באתר של חברת אורן משי אמור לשרת את הגולשים בו ולאפשר להם להפיק ולמצות ממנו את המיטב תוך שמירה קפדנית על פרטיותם.
החברה תממש את זכותה להשתמש בכל עת, על-פי שיקול דעתה, בטכנולוגיה המאפשרת מעקב רצוף וקפדני אחרי הרגלי הגלישה של הגולשים באתרה באמצעותCOOKIES (“עוגיות”) המצויות ושמורות בדפדפן האינטרנט שלהם.
אנחנו רואים ברישום לאתר החברה היתר מצד הנרשמים לקבל בתא הדואר האלקטרוני שלהם מידע חשוב, עדכונים, חדשות ופרסומים שונים.
חברתנו מכבדת את פרטיותם של הגולשים באתרה ועושה הכול על מנת לאפשר להם לממש אותה וליהנות ממנה, הלכה למעשה, בעת גלישתם באתר.
אנחנו מתחייבים כאן באופן ברור ומפורש להימנע לחלוטין משימוש בפרטי הגולשים במערכת באופן שיש בו הפרת תנאי המסחר המקובלים והתקינים: לא למכור את פרטיכם, לא לסחור בהם ולא – חלילה- להעבירם לכל גורם שהוא ללא קבלת היתר מפורש ממי מכם לעשות זאת. חשוב להבהיר, כי פרטיהם האישיים של מי מהגולשים יימסרו, אם וכאשר, לגורמים מוסמכים בלבד, מתוקף צו של בית משפט.
אנחנו מאחלים לכם גלישה בטוחה, מועילה וחווייתית באתר.

להזמנות להזמנות
אנחנו באינסטגרם