ברוכים הבאים לאתר של מאפיית אורן משי .
תנאי השימוש המובאים כאן לעיון הגולשים נועדו להסדיר את הגלישה על ידי הבהרת הבסיס החוקי לה. המידע המובא והמובהר כאן נעשה בשל חשיבות הבהרת הנושא כתנאי הכרחי לגלישה חופשית בו ועל מנת למנוע עמימות ואי בהירות בנושאים שונים.

השימוש באתר החברה, לרבות בכל התכנים המופיעים בו, כמוהו כהסכמה לתנאי הגלישה. יש לקרוא בעיון ובקפידה את תנאי השימוש. אם מכל סיבה שהיא מי מהגולשים אינם מקבלים את תנאי השימוש או מסרבים לאשר אותם, עליהם להימנע משימוש בו.
יצוין, כי תנאי השימוש חלים על תכני האתר הנגישים לגולשים מכל אמצעי גלישה שהוא: מחשב נייח, מחשב נייד, טלפון סלולארי ועוד.

האתר של חברת “אורן משי” נוצר על מנת לספק לגולשים בו מידע חשוב, רלוונטי ועדכני בנוגע לפעילותה של החברה.
יודגש, כי האחריות על שימוש תקין באתר ושמירה על הנורמות המקובלות חלה באופן בלעדי על הגולשים בו. חברת "אורן משי" ומפעילי האתר לא יישאו בכל סוג של אחריות לכל נזק – ישיר או עקיף – העלול להיגרם כתוצאה משימוש באתר.

החברה משקיעה כל מאמץ וכל משאב על מנת להעשיר את האתר ולעדכנו בתכנים חדשים לתועלת הגולשים ולהנאתם. התכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי וחברת "אורן משי" אינה אחראית על אופן השימוש במידע ע”י הגולשים.
זכויות היוצרים באתר הן רכושה הבלעדי של חברת "אורן משי" ולכן חל איסור על שימוש מכל סוג שהוא, מסחרי או פרטי, בתכנים המופיעים באתר, לרבות מאגרי נתונים, תוכנות, סימנים, תמונות וקבצים.

הפצתם של תכנים וכל חומר אחר המופיע באתר, העתקם ושכפולם מחייבים קבלת הסכמה בכתב מהחברה.

גלישה נעימה ומועילה!

להזמנות להזמנות
אנחנו באינסטגרם